FBK Olimpija U19 : FBC Borovnica U19 3:10 (1:3, 2:2; 0:5)
Jan Stražišar 4+3, Robert Košir 2+3, Matjaž Brlogar 2+0, Rok Novak 1+0, Ana Pristavec 1+0

Mladinci so tokrat gostovali pri Olimpiji, kjer so osvojili prvi par točk v sezoni. Obe ekipi sta nastopili rahlo oslabljeni, vendar to Borovničanov ni oviralo na poti do prve zmage v sezoni.

Tekma se je začela dokaj enakovredno, prvi pa so zadeli domačini, a so Borovničani hitro odgovorili. Sredi druge tretjine so Borovničani pobegnili že za 4 gole, vendar so se Ljubljančani vrnili z 2 hitrima zadetkoma. Pred zadnjo tretjino so tako mladinci in mladinke odšli na klop s prednostjo 2 golov, zato se je obetala napeta zadnja tretjina. A zgodilo se je ravno obratno, saj so Borovničani začeli zadevati in polniti mrežo nasprotne ekipe, tako da so tekmo mirno zaključili z rezultatom 3:10. Veseli dejstvo, da so začeli zadevati tudi mlajši člani ekipe u19 (na tej tekmi Brlogar in Novak), kateri so se pridružili letos, prav tako pa čedalje vidnejšo vlogo dobivajo dekleta.

Mladince čaka sedaj dolg premor, saj igrajo 29.11. proti ekipi Zelenci Kranjska Gora. Vabljeni.