FBC Borovnica U19 : FBK Olimpija U19  13:3 (3:1; 3:1, 7:1)
Robert Košir 4+6, Jan Stražišar 5+2, Lara Drole 2+0, Davor Stražišar 1+0, Tjaša Črnilogar 1+0

Tokrat so se borovniški mladinci in mladinke pomerili proti vrstnikom iz Ljubljane, ki so to pot prispeli z okrenjeno postavo. Tekma se je začela umirjeno, saj je imelo nekaj igralcev Olimpije in Borovnice za seboj že tekmi za mlajše selekcije.

Borovnico je vodstvo popeljal Jan Stražišar, vendar so se Ljubljančani hitro vrnili in poravnali izid, rezultat tretjine pa je postavil Košir. V drugi tretjini se zgodba ni bistveno spremenila, saj smo videli veliko igre predvsem na sredini igrišča, vendar so Borovničani začeli bežati gostom, do konca tretjine pa je prednost znašala že 4 gole. Skozi celotno zadnjo tretjino so proti vidno utrujenim igralcem Olimpije, ki so se sicer dobro borili, zadeli še 7 krat in tekmo pripeljali h koncu.

Izjemno razpoložena sta bila tokrat Košir in Stražišar, od predstavnic nežnejšega spola pa sta se gola veselili Tjaša Črnilogar in Lara Drole. V vratih je tokrat začel Vidovič, ki se je nekajkrat izkazal in pomagal k zmagi Borovnice.

Naslednja tekma je na sporedu 21. februarja ob 16:30 na Vrhniki proti ekipi Zelencev iz Kranjske Gore. Vabljeni.