ŠD Zelenci KG U19 : FBC Borovnica U19 7:4 (2:2; 4:1; 1:1)
Rok Novak 2+0, Davor Stražišar 0+2, Matjaž Brlogar 1+0, Jan Stražišar 1+0, Ana Pristavec 0+1, Laura Kumberger 0+1

V tretjem kolu so mladinci in mladinke gostovali pri Zelencih v Kranjski Gori. Kljub temu da so lansko leto na vseh 4 tekmah mladinci premagali tokratne nasprotnike, pa se je tokrat pričakovala težja tekma.

Tekmo so bolje odprli Zelenci, ki so hitro povedli, a so se Borovničani hitro vrnili in poravnali izid. Do konca tretjine je bilo še nekaj priložnosti ne obeh straneh, oba vratarja pa sta še po enkrat pobrala žogico iz svoje mreže, tretjina se je tako končala z rezultatom 2:2.

V drugi tretjini pa so Zelenci prišli do odločilne prednosti, ko so sredi 2. tretjine zadeli 4 zadetke in Borovničanom ušli. Tako so v zadnjo tretjino odšli odločeni, da izid obrnejo v svojo korist, zato so s spremenjenimi napadi napadli na vse ali nič, vendar to žal ni zadostovalo, saj so zadeli le enkrat, na drugi strani pa so Zelenci zadeli še 7. zadetek in tekmo mirno zaključili.

Naslednja tekma naših mladincev bo 13. decembra proti ekipi Žiri / Polanska Banda. Vabljeni!