FBK Insport Škofja Loka U19 : FBC Borovnica U19 5:2 (2:0; 0:1 3:1)
Matjaž Brlogar 1+0, Robert Košir 1+0, Davor Stražišar 0+1

Tokrat so Borovničani gostovali pri ekipi iz Škofje Loke, proti kateri so letos že izgubili s 7:3. Tekma se je začela s pobudo gostov, vendar so se Borovničani dobro branili do priložnosti pa so prihajali iz protinapadov, ki so v prvi tretjini ostali neizkoriščeni, medtem ko so Ločani povedli po dobro odigranem 2 na 1 in pa lepem zadetku pod stičišče prečk. V drugi tretjini so Borovničani prevzeli pobudo in bili nevarni za nasprotnikova vrata, dosegli pa so tudi zadetek, ki je prinašal napeto zadnjo tretjino, v katero sta ekipi vstopili z rezultatom 2:1. Borovničani so poskušali z bolj agresivno igro v napadu, vendar so Ločani preprečili zasuk s 3 zadetki v prvih desetih minutah tretjine. V zadnjih minutah je za znižanje poskrbel Košir, vendar je časa za preobrat žal zmanjkalo in tako so zasluženo slavili Ločani.

Nalsednja tekma je 17. januarja na Vrhniki proti ekipi Olimpije. Vabljeni!