Igralke: Sara Turšič, Eva Košir, Anja Košir, Klara Zajc, Špela Pečlin, Manca Šribar (G), Nika Korošec,Nina Gerbec, Tjaša Črnilogar, Lara Drole

FBC Borovnica D : FBK Olimpija – 8:7
Korošec (1+0), Košir A. (0+1), Črnilogar (4+1), Drole (2+3), Pečlin (1+0)

FBC Borovnica D : FBK Insport A – 1:14
Zajc (1+0)
Predvsem je bila napeta tekma proti FBK Olimpija. V boj smo se podale bolj ali manj optimistično.
Prva dva gola sta bila v korist Olimpije, nato pa smo v 14. minuti izenačile in v 15. minuti še povedle na 3:2. V drugo polovico smo stopile dobre volje in z željo, da ohranimo vodstvo. To nam je v 2.minuti preprečila Olimpija. Igra je bila hitra in izenačena z napakami na obeh straneh, v 6. minuti pa so le zopet povedli Ljubljančani. Vendar ni minilo veliko časa, ko smo v dveh minutah zadeli dva gola in povedli na 5:4. Rezultat se je nato spet hitro obrnil v prid Olimpije, 6:5. Dekleta niso dolgo ostala dolžna in zadela še dvakrat. V 14. minuti je Olimpija vzela time out in kmalu za tem so izenačili na 7:7.
Na koncu pa je bila sreča vseeno na naši strani saj smo 9 sekund pred koncem zadeli zmagovalni gol! Zmaga ne bi bila možna brez dobrih obramb golmanke in številnih lepo prestreženih žogic obrambnih igralk.
Trenerka Polona je še povedala: »Punce so to leto res lepo napredovale. Začele so igrati bolj borbeno in z večjo željo po uspehih, kar je prineslo zmago v kategoriji U15 in U13 – večina punc sestavlja tudi ekipo U13. Dodaten zagon so vsekakor, tako na treninge kot na tekme, prinesle tudi bolj izkušene punce, ki že igrajo v U19, a še vseeno spadajo v mlajšo kategorijo. Vsekakor sem zadovoljna s sezono, saj smo pokazale, da znamo konkurirati fantovskim ekipam.«