V soboto 4.10. so se fantje iz borovniške B ekipe spopadli z ekipo Polycom Brlog.

Kljub še vedno okrnjeni postavi so tekmo pričeli dobro in z borbenostjo, vendar se je pomankanje igralcev in s tem menjav hitro začelo poznati, saj so prvo tretjino prejeli dva zadetka.

V drugi tretjini pa se je situacija obrnila saj je našim fantom uspelo ne samo nadoknaditi zaostanek, temveč so si tudi priborili vodstvo na 3:2.

Zadnjo  tretjino so zaznamovale priložnosti z obeh strani, vendar pa so eno izmed njih izkoristili le gosti ter rezultat izenačili na 3:3. Proti koncu tekme smo bili priča še nekaterim dobrim poskusom za zadetek na domači gol, vendar jih je vratar Mirko Klinar izvrstno ubranil.

Tekma se je tako končala s 3:3, Borovničani pa s s tem osvojili prvo točko v letošnji sezoni.