FBC Borovnica : FBK Olimpija – 6:5
statistika za Borovnico: Pristavec 3+0, Šebenik 1+0, Košir 1+0, Bizjak 1+0, Stražišar J. 0+1, Stažišar D. 0+1, Podržaj 0+1

Naši so v zadnji tretjini zaostajali s 5:4, ko je nato v polfinalni seriji sicer izjemni Pristavec nekaj minut pred koncem izenačil na 5:5, tako da se je tekma zavlekla v 10 minutni podaljšek. “Chilly” je na obeh polfinalnih tekmah skupaj dosegel kar 6 zadetkov.
V podaljšku se je pred Petričem sam znašel Likar, ki je bil to soboto med Ljubljančani eden izmed najnevarnejših igralcev, a je odlično posredoval vratar Borovnice.
Po petih minutah igre na “zlati gol” pa so imeli naši igralca več na igrišču, Kržič je odlično zakril vratarja Olimpije, Bizjak pa je z razdalje zadel za končnih 6:5.
Borovnica je polfinalno serijo dobila z 2:0 v zmagah in se bo v finalu tako pomerila z Insportom. Finale bo 10.5. v Škofji Loki, o prvaku pa odloča ena tekma.