“Začele smo odločno in borbeno. Z dvema zadetkoma smo povedle in presenetile domače igralke, ki so uspele izenačiti šele proti koncu prve tretjine. Tudi v drugi tretjini smo nadaljevale odlično in še dvakrat zadele gol domačih igralk. S številnimi obrambami se je v golu izkazala Julija Stopar. Druga tretjina se je končala s prednostjo igralk Polanske bande, a vodile so le za en gol z rezultatom 5:4.  V zadnji tretjini nam je zmanjkalo moči in zbranosti, predvsem v obrambi, tako da se je tekma končala z rezultatom 12:4 za Polansko bando. Kljub končnemu rezultatu smo zadovoljne, saj smo tokrat pokazale velik napredek v igri.”

Končni rezultat: FBK Polanska banda : FBC Borovnica Florballshop.si:  12:4
Strelke: Manca Šribar 1+0, Marijana Žerjav Prosen 1+1, Špela Pečlin 1+0, Vesna Črnilogar 1+0