V nedeljo 8. 1. 2016 so se igralke ekipe Floorballshop.si na gostovanju v Ljubljani pomerile z igralkami Olimpije in izgubile z rezultatom 1:12.
V prvi tretjimi so se Borovničanke z dobro obrambo odločno postavile po robu igralkam Olimpije. Za hrbtom gostujoče vratarke Julije Stopar so do konca prve tretjine končale le tri žogice. Na začetku druge in tretje tretjine je Borovničankam popustila koncentracija in so na hitro prejele kar nekaj lahkih zadetkov. Kljub lepim priložnostim žogica ni in ni hotela v gol Ljubljančank. Za edini zadetek so igralke iz Borovnice izkoristile igralko več na igrišču. Po podaji Anje Košir je zadela Sara Turšič.
Igralke so kljub porazu iz Ljubljane odšle s dvignjenimi glavami, saj so v igri pokazale napredek.