Borovnica floorballshop.si 1:14 FBK Olimpija Ž
Vesna Črnilogar 1+0, Špela Remec 0+1

V nedeljo 9. oktobra so članice ekipe Borovnica Floorballshop.si doma igrale 2. krog slovenske ženske lige proti ekipi FBK Olimpija in izgubile z rezultatom 1:14.

Tekmo so igralke sicer začele odločno in z veliko motivacije po zmagi v prejšnjem kolu. V prvi tretjini je bila igra dokaj enakovredna, vendar se to žal ni poznalo na rezultatu, saj so Ljubljančanke ob koncu prve tretjine vodile s 3:0. Borovničanke tudi v drugi tretjini niso mogle zaustaviti igralk Olimpije, zato se je ta končala z visoko prednostjo 9-ih golov za gostujočo Olimpijo. Tudi v zadnji tretjini domačinke niso mogle izboljšati igre v obrambi, vendarle pa je proti koncu zadnje tretjine uspelo kapetanki Vesni Črnilogar zadeti častni gol po podaji Špele Remec.
Po končani tekmi so bile borovniške igralke razočarane, a že čakajo na naslednji boj za točke.