Strelke za Lady Zone: Ana Pristavec 6+1, Anamarija Košir 5+2, Nika Korošec 5+1, Laura Kumberger 3+2, Maja Pirc 1+4, Marjetka Pirc 2+3, Saša Kržič 2+1, Tjaša Črnilogar 2+1, Tanja Matijašević 0+3, Lara Drole 0+1
Strelke za floorballshop.si: Anja Košir 2+0, Marijana Žerjav Prosen 0+2, Eva Košir 0+2, Vesna Črnilogar 1+0, Špela Pečlin 1+0

V petek, 9.12.2016, se je v Borovnici odvijal »mestni derbi« med igralkami Floorballshop.si in Lady Zone Borovnica.

Tekmo so bolje začele igralke ekipe Lady Zone, ki so svoj prvi gol zadele že po 13 sekundah. Ves čas so ogrožale gol ekipe Floorballshop.si in zadele kar nekaj golov. Ob zaključku prve tretjine je mrežo nasprotne ekipe po podaji Eve Košir zadela Vesna Črnilogar. Prva tretjina se je tako končala z izidom 1:8 za ekipo Lady Zone. Drugo tretjino so igralke ekipe Floorballshop.si začele bolj odločno. Žal se to ni poznalo na rezultatu, se pa je vztrajnost ekipe kljub temu obrestovala. Po izvrstni podaji Marijane Žerjav Prosen, je žogico za hrbet nasprotne vratarke poslala Anja Košir. Ob koncu druge tretjine so igralke ekipe Lady Zone prepričljivo vodile s prednostjo 18:2.
Tudi v zadnji tretjini so imele pobudo igralke ekipe Lady Zone, ekipi Floorballshop.si pa je uspelo zadeti še dvakrat. Najprej je po podaji Marijane Žerjav Prosen že drugič zadela Anja Košir, nato pa po podaji Eve Košir še Špela Pečlin.
Tekma se je končala z rezultatom 26:4 s prepričljivo in zasluženo zmago bolj izkušene prve domače ekipe Lady Zone.